Katalog SCR - Samochody ciężarowe

Katalizatory SCR / DPF samochody Ciężarowe - Euro 4, Euro 5, Euro 6

W przypadku samochodów ciężarowych czy autobusów od normy emisji spalin zależy bardzo wiele opłat drogowych. Im norma jest wyższa tym opłaty są niższe, tak więc bardziej opłaca się użytkować samochód bardziej ekologiczny. Dla właścicieli samochodów ciężarowych i autobusów zapewniamy pełną obsługę filtrów DPF i katalizatorów SCR. Zajmujemy się czyszczeniem i regeneracją oraz posiadamy w ofercie nowe i regenerowane tłumiki SCR i katalizatory DPF. Możemy zregenerować/naprawić tłumik dostarczony nam przez klienta ale w magazynie posiadamy już gotowe filtry (tłumiki euro 4, euro 5 i euro 6) nowe, z fabrycznie nowymi wkładami, bądź regenerowane, dlatego nie ma konieczności przyjazdu do nas ponieważ filtr możemy wysłać pocztą bądź kurierem. Wszystkie wysyłki realizujemy natychmiastowo - wysyłka następuje do 48h od zamówienia jeśli towar mamy w magazynie, w innym wypadku lub gdy Twoje zamówienie dotyczy mało popularnego filtra czas ten może się wydłużyć. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim:

katalog SCR
katalizator SCR
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do VOLVO
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do RENAUT
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do MAN
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do IVECO
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do MERCEDES
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do SCANIA
 • Tłumiki z katalizatorami SCR/DPF Euro 4, Euro5 i Euro 6 do DAF

Katalizatory SCR - Oferta

 • Katalizatory SCR - Regenerowane

  Są to tłumiki z katalizatorami, najczęściej z pojazdów potestowych, z niewielkimi przebiegami. Każdy taki tłumik zostaje otwarty, katalizatory są demontowane, regenerowane i potem na nowo montowane w tłumiku. Tłumik zostaje zamknięty i wyczyszczony. W większości wypadków katalizatory SCR są na tyle zużyte lub zniszczone, że nie nadają się do regeneracji, wynika to z ich budowy i materiału z jakiego są zrobione. Katalizator SCR nie jest podatny na regenerację tak jak filtr DPF

 • Fabrycznie nowe katalizatory.

  Posiadamy w ofercie fabrycznie nowe katalizatory SCR, którymi zastępujemy uszkodzone lub zużyte w dostarczonych do nas tłumikach, Tłumik zostaje otwarty, uszkodzone katalizatory są demontowane, a w ich miejsce montowane są fabrycznie nowe. Każdy katalizator SCR jest odpowiednio przygotowany i zmontowany zgodnie ze sztuką. W wielu przypadkach udaje nam się wyeliminować fabryczne niedoróbki tłumików, dzięki czemu nasze tłumiki są ich pozbawione i służą dłużej. Każdy nasz produkt jest wykonywany ręcznie, każdy element składowy jest sprawdzany, a produkt końcowy musi przejść pozytywnie kontrole jakość. Każdy tłumik jest wykonywany wg odpowiednio przygotowanych procedur, dzięki czemu minimalizujemy możliwość powstania ewentualnych wad.

Dlaczego warto wybrać jedno z naszych rozwiązań serwisu SCR?

 1. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane nie tylko w laboratorium ale przede wszystkim w samochodach pokonujących rocznie dziesiątki tysięcy kilometrów
 2. Nasi klienci zawsze są rzetelnie informowani na temat dostarczonego do nas tłumika, dostają pełną informację o jego stanie i możliwościach rozwiązania problemu
 3. Nie marnujemy czasu i pieniędzy klienta na półśrodki, czyli na bezsensowne regeneracje, które nie przywrócą pełnej funkcjonalności tłumika. Regeneracja jest przeprowadzana tylko wtedy, gdy mamy pewność że się powiedzie lub gdy klient chce zaoszczędzić pieniądze i zaryzykować regenerację mimo naszych uwag co do jej zasadności. Nie płuczemy tłumików wodą i chemią, która niszczy strukturę katalizatora i przyczynia się do jego przedwczesnego uszkodzenia(katalizator staje się słabszy i może pękać lub kruszyć się).
 4. Nowe katalizatory SCR opracowane przez najlepszych specjalistów w branży zapewniają długą i bezproblemową eksploatację. Naszym zdaniem jest to najlepszy produkt dostępny na rynku, a tylko najlepsze rozwiązania oferujemy naszym klientom.
 5. Nasze produkty w pełni zaspokajają oczekiwania niemal wszystkich klientów. Rewelacyjna jakość, a przy tym relatywnie niska cena w porównaniu do innych rozwiązań.

W naszym katalogu zamieściliśmy najbardziej popularne tłumiki z katalizatorami SCR, czy filtrami cząstek stałych jakie kupują nasi klienci. Może się zdarzyć, że nie znajdziesz części jakiej szukasz - w takiej sytuacji prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie zregenerować, naprawić czy wymienić na nowy praktycznie każdy tłumik / katalizator jakie są montowane w samochodach dostawczych i autobusach.

Zapraszamy do współpracy!