Serwis filtrów cząstek stałych TuneFORCE - Regeneracja DPF Poznań

W naszym serwisie mieszczącym się w mieście Poznań, bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzimy do tematu regeneracji filtrów cząstek stałych.

Poprzez zastosowanie autorskich metod czyszczenia zapchanych oraz odnawiania zużytych DPF możemy świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Prace z filtrami DPF i katalizatorami SCR zaczęliśmy w pierwszych latach kiedy zaczęły się one pojawiać w samochodach osobowych, co pozwoliło nam zbudować ogromne doświadczenie owocujące produktem najwyższej jakości.

Regeneracja filtra DPF w mieście Poznań
Regeneracja DPF TuneFORCE Poznań

Zapchany filtr cząstek stałych? - Regeneracja DPF w mieście Poznań

W przypadku kiedy dojdzie do zapchania lub zużycia filtra koszt wymiany na nowy oryginalny jest bardzo wysoki, a z kolei zakup części zamiennej obarczony jest ryzykiem szybszego wyeksploatowania lub uszkodzenia.

Regeneracja DPF jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem, gdyż jego efektem jest wyrób o bardzo zbliżonych parametrach do nowego produktu, a komponent w dalszym ciągu pozostaje oryginalny. Regeneracja DPF jest przeprowadzana w naszym serwisie mieszczącym się w mieście Poznań przy ulicy Krzeszowickiej 25.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą regeneracji DPF!