Nowe i regenerowane filtry DPF

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą dotyczącą nowych i regenerowanych filtrów DPF do samochodów osobowych i dostawczych. Nasz katalog DPF jest codziennie uzupełniany o nowe pozycje, jeśli mimo tego nie znalazłeś w ofercie interesującego Cię produktu zapraszamy do kontaktu z nami. Doradzimy i dobierzemy odpowiednia część do Twojego samochodu lub będziemy mogli zregenerować/naprawić dostarczony do nas filtr cząstek stałych, czy katalizator SCR. Posiadamy filtry fabrycznie nowe, z fabrycznie nowymi wkładami, regenerowane, filtry oryginalne i zamienniki, tak więc każdy znajdzie u nas najlepsze dla siebie rozwiązanie. Na nasze produkty udzielamy gwarancji.

Gotowe rozwiązania - katalog DPF
Katalog DPF - dobór rozwiązania

Rodzaje ofert filtrów i usług TuneFORCE.
Katalog DPF / FAP

  • Czyszczenie DPF - usługa polegająca na wypłukaniu zanieczyszczeń zapychających filtr (usługa nie przewiduje rozcinania puszki filtra)
  • Regeneracja DPF - usługa wzbogacona o możliwość dokładnego przyjżenia się wkładowi, dzięki wyciągnięciu go z puszki. Po zregenerowaniu wkładu DPF, zostaje nałożona nowa warstwa termiczna
  • Filtry zregenerowane - gotowe filtry z regenerowanymi wkładami
  • Filtry z fabrycznie nowymi wkładami DPF / FAP
  • Fabrycznie nowe zamienniki
  • Oryginalne, fabrycznie nowe filtry DPF - takie same jak montowane w fabryce, lub możliwe do kupienia w ASO

Katalog DPF / FAP - gotowe rozwiązania do samochodów osobowych

Regenerowany filtr BMW z nowym wkładem DPF
Regenerowany filtr Audi z nowym wkładem DPF

Regeneracja DPF - rozsądna alternatywa dla wycinania

Niestety ekolodzy psują nam samochody poprzez wymuszanie na producentach stosowanie coraz to nowszych, bardziej skomplikowanych i jednocześnie awaryjnych i kosztownych w naprawie elementów. Najczęściej podczas awarii taka część zostaje usunięta i samochód służy potem wiele lat bez żadnych problemów. Niemniej jednak usuwanie DPF jest nielegalne. W Polsce taki stan rzeczy nie zmieni się jeszcze przez kilka lat, natomiast za naszą zachodnią granicą jest już nieco inaczej i za wjechanie do miejskiej strefy, w której obowiązuje co najmniej norma Euro 4 samochodem z usuniętym filtrem DPF może grozić zatrzymaniem dowodu i mandatem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty bardzo dużo pozycji, które są tańsze - cena DPF niższa niemal o połowę niż filtr DPF zakupiony w ASO.

Aby sprawdzić cenę i dostępność filtrów cząstek stałych skorzystaj z katalogu poniżej.
Nasza oferta jest bardzo szeroka, możliwe że nie wszystkie produkty są zamieszoczne w katalogu.
W sytuacji, gdy czegoś nie możesz znaleźć zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami

Sprawdź ceny DPF dla swojego pojazdu!

AUDI A3 04L 1.6 TDi

Numer OEM 04L131601HX, 04L131602EX, 04L131601GX, 04L131606EX
Numer katalogowy TF02033
Cena czyszczenia 599,00 zł
Cena regeneracji 699,00 zł
Cena filtra z nowym wkładem 1 699,00 zł
Cena filtra z nowym wkładem bez zwrotu 2 199,00 zł
Regenerowany DPF gwarancja 6 mc-y lub fabrycznie nowy wkład DPF gwarancja 12 mc-y. Zapytaj o aktualne ceny i dostępność produktu

Złóż zamówienie

Na podstawie obowiązujących przepisów prawa, niniejszym oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz: